روش های پرداخت :


  •     پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، شرکت نوین این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تهران باشد هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

  •     پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارشهایی که محل تحویل آنها تهران است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش شرکت نوین دستگاه‏‏های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران است میتوانند در هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.
  •     پرداخت به حساب

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway شرکت نوین و یا پرداخت نقدی را ندارند میتوانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت میتوانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت نوین به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسانتر و سریعتر است .

شماره حساب اعلامی شرکت نوین جهت واریزی :

بانک ملی به شماره ی حساب 223413825007 به نام شرکت صنایع برق و الکترونیک نوین

  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران نوین میتوانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانکهای پاسارگاد در سایت نوین و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند.

لازم به ذکر است بعد از پرداخت مبلغ سفارش با واحد فروش تماس گرفته تا ثبت سفارشات انجام شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت نوین میتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده میشود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع میشوید:

1- شماره 16 رقمی کارت :

این شماره در کارت همه بانک‏ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‏های خود پرداز وارد میکنید، تفاوت دارد. برخی از بانکها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل میدهند، اما کارت بیشتر بانک‏ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CCV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارتهای بانکی درج میشود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداختهای اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت بانک‏های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارتهای بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.